Ferdi Kaza Sigortası

Hayatta karşılaşılabileceğiniz her türlü kazaya karşı içiniz artık daha rahat!

Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonucu yaşam kaybı durumunda sevdiklerinizin veya kalıcı sakatlık durumunda sizin ve sevdiklerinizin maddi sıkıntıya düşmesini engelleyebilirsiniz.

Bu ürün ile ayrıca kaza sonrasındaki süreçte oluşabilecek gelir kaybınızın, tedavi ve hastane masraflarınızın karşılanmasını da sağlayabilirsiniz.

Siz de kaza sonucu oluşabilecek olumsuz durumlara karşı önleminizi şimdiden almak istiyorsanız ürün detaylarını inceleyebilirsiniz.

Bireysel Ferdi Kaza

"Başıma bir şey gelmez" demeyin; Ferdi Kaza Sigortası ile başınıza gelebilecek her türlü kazaya karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın.

18 ila 60 yaş arasındaysanız, Ferdi Kaza Sigortası’ndan faydalanabilirsiniz.

Sigorta süresi 1 yıldır.

Ferdi Kaza Sigortası’nın ana teminatları, kaza sonucu yaşam kaybı ve kalıcı sakatlık teminatlarıdır.
Ek teminatlarla kaza sonucu tedavi giderleri ve/veya gelir kaybınızı da güvence altına alabilir, aynı zamanda hastanede yattığınız süre için gündelik tazminat almayı tercih edebilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortanızı, 65 yaşınıza kadar otomatik olarak yenileyebilirsiniz. 60 yaşınızdan itibaren teminat tutarında artış gerçekleşmez.

Grup Ferdi Kaza

Çalışanlarınızı karşılaşabilecekleri kazalara karşı Grup Ferdi Kaza Sigortası ile güvence altına alabilirsiniz.  Grup Ferdi Kaza Sigortası, çalışanlarınızın bir yıllık sigorta süresi boyunca kaza sonucu yaşam kaybına uğramaları durumunda sevdiklerine; sakatlıkları durumunda ise kendilerine başlangıç tarihinde belirlenen teminat tutarının ödendiği ürünümüzdür.

18 ila 65 yaş arasındaki çalışanlarınıza, Grup Ferdi Kaza Sigortası yaptırabilirsiniz.

Grup Ferdi Kaza Sigortası’nın ana teminatları, kaza sonucu yaşam kaybı ve tam ve kalıcı sakatlık teminatlarıdır.
Ek teminatlarla kaza sonucu tedavi giderlerinizi güvence altına alabilir, aynı zamanda hastanede yattığınız süre için gündelik tazminat almayı tercih edebilirsiniz.
Kaza sonucu yaşam kaybı teminat tutarını, sigorta başlangıç tarihinde beklenti ve tercihlerinize göre belirlersiniz.

Primlerinizi peşin ya da taksitli olarak ödeyebilirsiniz.
Ödeme tutarınızı TL, ABD doları veya avroya endeksli olarak belirleyebilirsiniz. Ödemeler, ödeme tarihindeki TCMB döviz alış kuru üzerinden TL olarak tahsil edilir.
Sigorta başlangıcında belirlenen para birimi daha sonra değiştirilemez.

  Bu form spami engellemek için Akismet kullanıyor. Verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.

  tr_TR
  Görüşmeye başla
  1
  Yardıma mı ihtiyacınız var?
  Merhaba👋
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram