Sağlık Sigortası

Sigortalıların, geçirdiği herhangi bir kaza veya hastalık sonucu yatışlı veya yatışsız yapılan müdahalelerden doğan masrafları sadece yurtiçinde değil dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar teminat altına alınır. Kurumsal sağlık sigortası paketleriyle, sağlanan sağlık sigortası vergi avantajının yanı sıra, düşük masraf ve yüksek kalite ile çalışanlarınızın her zaman yanındayız.

Sağlik Sigortasinin Faydalari
Sigortalılara diledikleri doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü.

Sigorta yılı içinde sigortalıların geçirdiği herhangi bir kaza ya da hastalık sonucu yaptırdıkları ayakta ya da yatarak teşhis ve tedavilerine ait masraflarını, sigortalıların seçtikleri ürüne bağlı olarak sadece yurtiçinde veya dünyanın neresinde olurlarsa olsun karşılar. Sigortalıların hastalanması halinde özel sağlık kuruluşlarında yaptırdıkları tedaviler ile ilgili yüksek meblağlı giderleri karşılayarak, sigortalıların en zor anlarında en büyük yardımcısı olur.

Bireysel Sağlık Sigortası
Bu sigorta bir kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi 100%’e kadar güvence altına alır. Bireysel Sağlık Sigortası kapsamında sunulan zengin seçenekler ile ailenizin, kendinizin, sevdiklerinizin sağlığını en uygun sağlık sigortası poliçesi ile güvence altına alabilirsiniz.

Kurumsal Sağlık Sigortası
Kurumsal Saglik Sigortasi şirketinizin çalışanları ve aile bireyleri için bütçenize uygun olarak geliştirilmistir. Kurumsal sağlık sigortası genel şartları dahilinde gerek yurtiçi gerekse de yurtdışında dilediğiniz doktor ve sağlık durumunda hizmet alabilirsiniz.

Anadolu Sigorta - Nefes Sağlık Sigortası
Bu ürün, bütçenizi sarsmadan, ani ve beklenmedik durumlara karşı, güvence sağlar. Üstelik anlaşmalı - anlaşmasız kurum ayrımı yapmaksızın, istediğiniz kurumu seçme özgürlüğü tanır.

Poliçede belirtilen acil durumlardan biri nedeniyle ortaya çıkmış ve ortaya çıkışıyla tedaviye başvurulması arasında en fazla 12 saat geçmiş olan durumlarda bir sağlık kuruluşuna gidilmesi halinde yapılacak olan ilk müdahale, ilk müşahade, dahili yatış ve ameliyat giderlerini, poliçedeki teminatlar dahilinde karşılar.

 • 0-64 yaşları arasındaki kişiler sigorta kapsamına alınır.
 • Sadece yurt içinde (TC ve KKTC sınırları dâhilinde) geçerlidir.
 • Varlığından haberdar olunmayan doğuştan gelen rahatsızlıkların akut krizlerine ait giderler bu ürün kapsamında ödenir.
 • Poliçe süresi içerisinde1 kez kullanılmak üzere tüm dünya ülkelerini kapsayan 8 günlük Yurtdışı Seyahat Sigortası poliçesini ücretsiz olarak verilir.
 • Yoğun bakım teminatında limit / gün sınırlaması yoktur.
 • Poliçe, yıllık olarak düzenlenir.

Acil Durumlar Listesi

 1. Şuur Kaybına Neden Olan Her Türlü Durum
 2.  Zehirlenmeler
 3. Trafik Kazası
 4. Şuur Kaybıyla Beraber Olan Baş Ağrıları ve Kusmalar
 5. Akut Solunum Problemleri
 6. Yüksek Ateş (39,5 °C ve üzeri)
 7. Ciddi Alerji, Anaflaktik Tablolar
 8. Akut Batın
 9. Yüksekten Düşme
 10. Hayati Kazalar, Uzuv Kopması
 11. Menenjit, Ensefalit, Beyin Absesi
 12. Elektrik Çarpması
 13. Ciddi Göz Yaralanmaları
 14. Kurşunlanma, Bıçaklanma, Darp
 15. Suda Boğulma
 16. Donma, Soğuk Çarpması
 17. Isı Çarpması
 18. Ciddi Yanıklar
 19. Akut Masif Kanamalar
 20. Omurga ve Alt Extremite Kırıkları
 21. Tecavüz
 22. Dekompresyon Hastalığı
 23. Akut Miyokard Enfarktüsü ve Yatarak Tedavi Gerektiren Ciddi Ritim Bozukluğu
 24. Ani Felçler
 25. Dış Gebelik Rüptürü
 26. Akut Böbrek Yetmezliği
 27. Hayvan Isırıkları
 28. Diyabetik ve Üremik Koma
tr_TR
Görüşmeye başla
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram